Szybko, Tanio i Solidnie!

Nasza Oferta

Teren działania

Terenem naszego działania jest przede wszystkim Wrocław. Wykonujemy usługi także w innych miejscowościach w promieniu 30 kilometrów od granic administracyjnych Wrocławia.

Usuwanie awarii hydraulicznych

Cieknący kran, zapchana umywalka lub wanna a może zapowietrzone grzejniki? Nawet nie wiesz jak wiele niespodzianek może Cię spotkać we własnym domu.
A najgorsze jest to, że nie możesz uniknąć ich w 100%. Niemniej jednak już teraz masz możliwość szybkiego usunięcia problemu. Kontaktując się z naszą firmą możesz liczyć na ekspresową i przede wszystkim fachową pomoc. Wykryjemy każdą nieszczelność i wadę instalacji a następnie w sposób profesjonalny usuniemy ją. Posiadamy ogromne doświadczenie oraz szereg podobnych napraw na koncie. Dzięki temu jesteśmy bezbłędni w swoich działaniach. Wiedza, ale i w pełni profesjonalny sprzęt dają możliwość kompleksowych napraw.

Myślisz, że wysoka jakość wykonania instalacji uchroni Cię przed awarią?
Nic z tych rzeczy! Nawet najlepsze rozwiązania zawodzą. Ale wtedy wystarczy skontaktować się z nami a my znów przywrócimy spokój i ład w Twoim domu. Zlokalizujemy, zabezpieczymy i naprawimy a Ty będziesz mógł w spokoju wrócić do codziennych zajęć.

E-mail: goldenhome-wroc@o2.pl
Tel: +48 888 608 622
Adres: ul. Łukasińskiego 4/16 50-436 Wrocław
Copyright © 2017 www.hydraulik-wroclaw.com - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kompleksowe usługi hydrauliczne i instalacyjne we Wrocławiu.