Szybko, Tanio i Solidnie!

Nasza Oferta

Teren działania

Terenem naszego działania jest przede wszystkim Wrocław. Wykonujemy usługi także w innych miejscowościach w promieniu 30 kilometrów od granic administracyjnych Wrocławia.

Montaż kuchni, pieców

Czasy kiedy bez problemu można było zainstalować dowolny sprzęt samodzielnie bezpowrotnie minęły. W chwili obecnej nie warto próbować napraw nie posiadając fachowej wiedzy. Jeżeli w najbliższym czasie czeka Cię montaż kuchni to nasza firma będzie w stanie zaproponować Ci kompleksową obsługę w tym zakresie. Planujemy, projektujemy, doradzamy i przede wszystkim wdrażamy najbardziej ergonomiczne rozwiązania. Jeśli pragniesz, aby Twoja kuchnia była miejscem funkcjonalnym, ale i pięknym to my z pewnością będziemy w stanie spełnić to marzenie.

Równie kompleksową usługę możemy zaproponować jeżeli chodzi o montaż pieców. Zarówno piece gazowe, CO jak i kominkowe nie mają przed nami żadnych tajemnic. Obok doświadczenia i ogromnej wiedzy posiadamy także wszelkie niezbędne certyfikaty, które upoważniają nas do wykonywania prac
w tym zakresie. Nie ufaj domorosłym specjalistom, których wiedza jest czysto teoretyczna. Bezpieczeństwo i komfort swojego domu powinieneś powierzyć prawdziwym fachowcom. My w tej roli sprawdzamy się doskonale!

E-mail: goldenhome-wroc@o2.pl
Tel: +48 888 608 622
Adres: ul. Łukasińskiego 4/16 50-436 Wrocław
Copyright © 2017 www.hydraulik-wroclaw.com - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kompleksowe usługi hydrauliczne i instalacyjne we Wrocławiu.