Szybko, Tanio i Solidnie!

Nasza Oferta

Teren działania

Terenem naszego działania jest przede wszystkim Wrocław. Wykonujemy usługi także w innych miejscowościach w promieniu 30 kilometrów od granic administracyjnych Wrocławia.

O Firmie

Firma Golden Home posiada długoletnie doświadczenie na Wrocławskim rynku i specjalizujemy się w efektywnym świadczeniu wysokiej jakości usług hydraulicznych i instalatorskich na terenie miasta Wrocław i w jego okolicach.

Od momentu powstania firmy zdobyliśmy wielu stałych klientów, z którymi współpacujemy na bieżąco. Naszymi klientami są zarówno małe i średnie firmy oraz osoby prywatne.

Firma wykonuje zlecenia dla osób prywatnych, firm i instytucji.
Nasz zakres usług dotyczy drobnych serwisów i kompleksowych realizacji: od naprawy baterii w umywalce do realizacji rozbudowanych systemów CO
i gazowych. Wykonujemy montaże instalacji kanalizacyjnych, wodnych, gazowych i centralnego ogrzewania w różnego rodzaju technologiach dostępnych na rynku. Fachowo usuwamy wszelkiego typu usterki hydrauliczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą usług i zachęcamy do skorzystania z bogatej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w zakresie prowadzenia prac hydraulicznych i instalatorskich.

Zgłoś usterkę, awarię, zleć naprawę i sprawdź nas!

E-mail: goldenhome-wroc@o2.pl
Tel: +48 888 608 622
Adres: ul. Łukasińskiego 4/16 50-436 Wrocław
Copyright © 2017 www.hydraulik-wroclaw.com - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kompleksowe usługi hydrauliczne i instalacyjne we Wrocławiu.