Szybko, Tanio i Solidnie!

Nasza Oferta

Teren działania

Terenem naszego działania jest przede wszystkim Wrocław. Wykonujemy usługi także w innych miejscowościach w promieniu 30 kilometrów od granic administracyjnych Wrocławia.

Udrażnianie kanalizacji

Zatkane odpływy w umywalkach i zlewozmywakach to niemalże standard
w wielu domach. Niedrożna kanalizacja potrafi sparaliżować normalne funkcjonowanie całego domu. Oczywiście można temu zapobiec, ale nie zawsze się to udaje. Kiedy jednak znajdziesz się w sytuacji kryzysowej powinieneś zwrócić się o pomoc do prawdziwych fachowców. Nasza firma działa na rynku od wielu lat dzięki czemu możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem
w kwestii usług hydraulicznych. Niedrożna kanalizacja nie stanowi dla nas problemu. Umiejętności oraz odpowiedni sprzęt sprawiają, że jesteśmy w stanie działać szybko i przede wszystkim skutecznie. Co więcej możemy zaproponować najnowsze rozwiązania, dzięki którym kanalizacja w Twoim domu przez długi czas nie będzie sprawiała żadnych problemów.

Zapchana rura w łazience, kuchni albo toalecie? Niedrożność, której nie da pokonać się środkami chemicznymi? To dla nas idealne pole do popisu. Już teraz możesz dołączyć do szerokiego grona zadowolonych Klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

E-mail: goldenhome-wroc@o2.pl
Tel: +48 888 608 622
Adres: ul. Łukasińskiego 4/16 50-436 Wrocław
Copyright © 2017 www.hydraulik-wroclaw.com - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kompleksowe usługi hydrauliczne i instalacyjne we Wrocławiu.