Szybko, Tanio i Solidnie!

Nasza Oferta

Teren działania

Terenem naszego działania jest przede wszystkim Wrocław. Wykonujemy usługi także w innych miejscowościach w promieniu 30 kilometrów od granic administracyjnych Wrocławia.

Instalacje CO i gazowe

Instalacje CO to standard w większości domów i mieszkań. To samo dotyczy instalacji gazowych. Warto jednak zaznaczyć, że projekt i przede wszystkim wykonanie wymaga nie lada umiejętności oraz doświadczenia. Dlatego planując założenie tego typu instalacji powinieneś zwrócić się do naszej firmy. Atuty, na które warto zwrócić uwagę to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, niezbędne certyfikaty oraz długa lista zadowolonych Klientów. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Zlecając nam wykonanie projektu możesz być pewien, że zrobimy to zgodnie z obowiązującymi standardami. Podobnie będzie w przypadku samego wykonania. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i komfort Klienta.

Jeżeli posiadasz niesprawną lub wymagającą konserwacji instalację to również możesz skorzystać z naszej pomocy. Wymiana grzejników, naprawa wadliwych lub uszkodzonych elementów a także standardowy przegląd to tylko mały wycinek tego co możemy Ci zaoferować. W naszej pracy nie uznajemy stosowania półśrodków!

E-mail: goldenhome-wroc@o2.pl
Tel: +48 888 608 622
Adres: ul. Łukasińskiego 4/16 50-436 Wrocław
Copyright © 2017 www.hydraulik-wroclaw.com - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kompleksowe usługi hydrauliczne i instalacyjne we Wrocławiu.